Koszula męska – modne paski

Czy mężczyźni lubią paski? Kobiety uwielbiają sukienki w paski, spódniczki, bluzeczki. Mężczyźni zaś noszą koszule w paski. Jednak paski mogą być przeróżne. Warto mieć kilka koszul w paski, które będziemy zakładać w zależności od okazji.

Ważne jest, aby dana koszula w paski była dopasowana do całego stroju, zarówno pod względem kolorystycznym jak też pod każdym inny względem. Paski mogą być różne: szerokie, wąskie, podłużne, poprzeczne, kolorowe lub jednobarwne. Chcąc dopasować daną koszule do garnituru, możesz to zrobić w zależności od koloru pasków.

oszula męska – modne paski Kszula męska – modne paski Kozula męska – modne paski

Koszule bardzo kolorowe, jaskrawe, mogą być nieodpowiednie do klasycznego stroju. Takie koszule mogą być jednak odpowiednie do luźniej męskiej marynarki, bardziej na co dzień niż na ważne spotkanie biznesowe.

Do garnituru który nie ma pasków, jest gładki, w określonym kolorze, dajmy na to czarnym, odpowiednia będzie każda koszula w paski, która nie jest zbyt jaskrawa, ma kolory stonowane, np. jasno białe paski czy nawet szare lub czarne połączonymi z szarymi. Jednak krawat, włożony do takiego stroju, nie może mieć już żadnych pasków ani kropek – musi być gładki.

Jeśli dobrze dobierzesz koszulę w paski do garnituru i do rodzaju krawata, będziesz wyglądał dobrze. Zbyt duża ilość pasków, czy np. jeśli włożysz koszulę w paski, do tego krawat w paski i jeszcze skarpetki w paski, będzie powodowała, że będziesz wyglądać bardzo nietypowo i pstro. A tak raczej nie powinieneś wyglądać, kiedy jesteś w pracy. Chyba, że Twoja praca pozwala ci na luźny strój – wtedy możesz ubierać się tak, jak jest Ci wygodnie, nie zważając nawet na zasady dobrego ubioru jeśli Ci na nich nie zależy. Poza tym, strój w paski może być ciekawy, nawet, jeśli jest to połączenie koszuli w paski, krawata i czapeczki.
Ika

hastagi na stronie:

#koszule do garnituru 2011 #najmodniejsze koszule męskie 2011 #modne kolory koszul męskich 2011 #modne garnitury meskie 2011 #modne garnitury męskie 2011 #modne koszule do garnituru 2011 #koszule meskie modne #modne paski męskie 2011 #modne koszule meskie

Authors

Related posts

Top