Nowa kolekcja Springfielda

Springfield, odzieżowa marka dla mężczyzn, chce kolejny raz miło zaskoczyć swoich klientów i przygotowała dla nich coś więcej niż nową kolekcję na sezon wiosna-lato 2006. W dniach 15-21 marca we wszystkich sklepach Springfield zostanie otwarta MĘSKA POCZEKALNIA NA WIOSNĘ, która pomoże przetrwać ostatnie dni zimy przy dobrym filmie w prawdziwie męskiej atmosferze.

Już od 15 marca we wszystkich sklepach Springfield zostanie otwarta MĘSKA POCZEKALNIA NA WIOSNĘ. Springfield zadba o panów, którzy szukają schronienia w centrum handlowym i chcą bez obowiązku kupowania czegokolwiek spędzić miło czas w męskim towarzystwie i przygotować się na powitanie wiosny. Springfield zaprasza również panie, które znajdą w sklepach Springfield azyl dla swoich partnerów.

Pozostawiając mężczyznę w sklepie każda kobieta może być pewna, że przez dłuższy czas będzie mogła bezkarnie biegać po centrum handlowym w poszukiwaniu wiosennych nowości.

Klienci znajdą w sklepach Springfield nie tylko kolekcję odzieży na nowy sezon, ale również wiele atrakcji skierowanych specjalnie do nich. Oprócz zdobywania rabatów na nową wiosenno-letnią kolekcję oraz nagród-niespodzianek będą mogli pograć w lotki i odpocząć na wielkiej wygodnej kanapie z prawdziwie męskim magazynem w ręku. Dodatkowo Springfield zaprasza do kącika kinowego, który będzie działał przez cały tydzień trwania MĘSKIEJ POCZEKALNI na WIOSNĘ. Na dużym ekranie nowoczesnego telewizora będą wyświetlane filmy, które cieszą się szczególną sympatią męskich widzów. Springfield postara się zadowolić różnorodne gusta filmowe. W repertuarze:

Nic śmiesznego – środa (15 III)

Traffic – czwartek (16 III)

Dom Latających Sztyletów – piątek (17 III)

Hero – sobota (18 III)

Dzień Świra – niedziela (19 III)

Kariera Nikosia Dyzmy – poniedziałek (20 III)

The Doors – wtorek (21 III)

Filmy będą wyświetlane przez cały dzień.

Dodatkowa niespodzianka będzie czekała na klientów w przebieralniach, które zachęcą do mierzenia nowej wiosenno-letniej kolekcji. Opiekunki POCZEKALNI chętnie pomogą w doborze odzieży, opowiedzą, co jest modne i doradzą, jak się ubrać na różne okazje. W ten męski sposób każdy klient będzie topił swoją przysłowiową marzannę, by w pełni przygotowany mógł powitać wiosnę.

POCZEKALNIA NA WIOSNĘ jest już drugą akcją w sklepach Springfield, która jest skierowana do panów i udowadnia, że sklep z odzieżą może być dla nich przyjaznym miejscem. Poprzednia promocja – MĘSKI TYDZIEŃ odbyła się w listopadzie zeszłego roku w czterech sklepach Springfield. Oprócz możliwości skorzystania z atrakcyjnych rabatów, panowie mogli wylosować nagrody oraz wziąć udział w Lidze Piłkarzyków. Dla zwycięzcy rozgrywek Springfield ufundował atrakcyjną nagrodę – kamerę cyfrową.

* SPRINGFIELD – europejska marka odzieżowa dla młodych mężczyzn. W swojej ofercie posiada odzież, obuwie oraz akcesoria na każda okazję. Klienci mogą znaleźć zarówno odzież sportową, casual, jak również bardzo elegancką.

Springfield ma w Polsce 6 sklepów w 3 miastach:

– Warszawa: Galeria Mokotów, Centrum Handlowe Reduta, Wola Park, Centrum Handlowe Arkadia

– Kraków: Galeria Kazimierz

– Poznań: King Cross Marcelin

hastagi na stronie:

#springfield sklep online #springfield polska sklepy #springfield koszule #springfield sklep #koszule springfield #sklep internetowy springfield

Authors

Related posts

Top